Originální modrý ruksak Cabaia Adventurer Paris M

Dostupnost: u tebe do 3-5 pracovních dnů
2 214 Kč cena včetně DPH 3 292 Kč cena před slevou
  •   Doprava: Zásilkovna 75 Kč, kurýr 95 Kč
  •   Doprava zdarma nad 600 Kč 

Připrav se s námi na Vánoce!

Nevhodný vánoční dárek zakoupený u nás od 28.11.2022, bez problémů vyměníme za jinou velikost nebo jiný produkt do 15.1.2023.

Tak se neboj a užij si vánoční nákupy s Buďchlap v předstihu.

Kód produktu: CAB772NKWP
Další varianty Originální oranžový ruksak Cabaia Adventurer Ushuaia M Originální granátový ruksak Cabaia Adventurer Chicago M Originální modrý ruksak Cabaia Adventurer Valparaíso M Originální béžový ruksak Cabaia Adventurer Town Tu M Originální modrý ruksak Cabaia Adventurer Cap Berne M Originální fialový ruksak Cabaia Adventurer Antalya M Originální světle zelený ruksak Cabaia Adventurer Seoul M Originální zelený ruksak Cabaia Adventurer Montreal M Originální šedý ruksak Cabaia Adventurer New York M Originální červeno-oranžový ruksak Cabaia Adventurer Bogota M

Pokud jste městský typ moderního a pokrokového člověka, který si potrpí na kvalitě, stylu, pohodlí a zároveň myslí na životní prostředí, doporučujeme značku Cabaia. Batoh Adventurer je vyroben z toho nejkvalitnějšího a zároveň z udržitelného materiálu. Neuvěřitelný zážitek z produktu vytváří i levandulová kapsa, která je umístěna v hlavní přihrádce, takže vám po otevření bude batoh příjemně vonět. Batoh má moderní design s horním plněním az funkčního hlediska má spoustu vychytávek. Hlavní přihrádka na zip má množství organizérů a také pouzdro na 13" zařízení. Na zadní straně batohu z boku se nachází malá kapsa na zip na dokumenty či cennosti. Přední kapsa na zip je možné obměňovat ve dvou variantách, které jsou součástí batohu.

Uvnitř se nachází voňavá levandulová kapsa.

Přední kapsu lze obměňovat, součástí batohu jsou dvě barevná provedení.

Materiál: 100% polyester

Rozměry: 41 x 27 x 16 cm (velikost M)

Objem: 23 l

Hmotnost: 849 g

Přihrádka na 13" zařízení

Barva Modrá