NEJLEPŠÍ PÁNSKÉ VŮNĚ, KTERÉ PLNĚ OMÁMÍ VAŠE SMYSLY

Vy velmi dobře víte, že dokonalému vzhledu nedocílíte jen skvělým outfitem a upravenými vlasy. Chce to i nabudit a omámit čichové smysly.

Číst více

PÁNSKÉ TEPLÁKY - VÍTE JAK JE NOSIT, ABYSTE VYPADALI VKUSNĚ A SEXY?

Chcete vypadat dobře, vkusně, moderně a neubrat na vašem komfortu? Přinášíme pár skvělých outfitů v oblíbeném sportovním kousku každého muže - v teplácích.

Číst více

Jak se zbavit nežádoucích skvrn ne jen od pera či žvýkačky.

Velmi dobře to znáte, skvrna od rozlitého vína, zatvrdnutá žvýkačka na botě, či zelené špinavé oblečení z fotbalového zápasu. Jak se zbavit nežádoucích skvrn od vína, trávy, pera, krve či oleje? V…

Číst více

JAK SPRÁVNĚ NOSIT ROUŠKU

Roušky se staly, díky neviditelnému nepříteli, naší každodenní součástí, ale víte jak má být správně naloženo s rouškou, jaké typy ochranných prostředků proti tomuto nepříteli máme? Kam s rouškou…

Číst více

Jak správně vybrat panskou zimní bundu

Zima se pomalu blíží a vy jste zjistili, že vám v šatníku chybí kvalitní zimní bunda? Jak si správně vybrat váš nový kousek do zimy, jaké údaje je při jejím výběru třeba sledovat? Nabízíme vám…

Číst více

Příručka, jak být úspěšný na prvním rande

Existuje nějaký "návod" při prvním rande, osvědčená témata nebo místa, která probudí k životu i to úplně nejnudnější rande na světě??? V naší stručné, ale za to nápomocné příručce, jak úspěšně…

Číst více

Jak se dostat do komfortní zóny ženy?

Řeč je o tom, jak se dostat k ženě co nejblíž (i mezi ostatními : vaši kamarádi, rodina, na ulici, v parku, v kině...). Jen pro upřesnění: máme na mysli, jak ji políbit před ostatními, jak ji držet…

Číst více

Jak být v očích ženy pravým mužem?

Věřte mi, že jednou jí to prostě přestane bavit a budete litovat toho, že jste její signály ignoroval. Samozřejmě byste také neměl dělat všechno Vy, ale to věc každého páru, jak si rozloží úkoly. Jak…

Číst více

Sportovní elegance neboli smart casual. Kdy sa hodí a jak na to?

Sportovní elegance jsou tedy dva styly dohromady: smart (elegantní, důvtipný, promyšlený módní styl) a casual (jednoduchý, každodenní, ležérní styl). V čem tedy spočívá kouzlo?

Číst více

Průvodce střihem triček, které musí znát každej chlap!

Trička jsou tu odnepaměti. Můžeme je jednoduše kombinovat s více oficiální módou (saka, blazery, kabáty...) a méně oficiální módou (džíny, džínové bundy, bombery...). Tak či onak, určitě s ním…

Číst více

Jak zapůsobit na všechny ženy?

Snad všichni muži se alespoň jednou zeptali sami sebe: „Co vlastně ty ženy chtějí?!“ a my si v dnešním článku trošku rozluštíme tuto záhadu jménem ŽENY.

Číst více

Jak se obléct na rande?

Mnoho mužů se na první rande nějak extra nepřipravuje, hodí si sprchu a jdou. Snad nepatříte mezi ně, ale pokud ano, dnešní článek určitě změní váš názor.

Číst více

Chinos: Letní must-have kousek pro muže!

Denim stále ještě baví, ale už jde o všední záležitost. Přemýšlíte o změně? Chinos jsou jasná volba tohoto léta. Co si obléknout, když se oteplí tak, abyste se v tom cítili příjemně?

Číst více

5 největších módních chyb mužů

Rozhodně si neberte příklad z vašich rodičů. Česká kultura oblékání je kvůli předrevoluční minulosti dost bídná. Zkuste najít sami ten správný módní styl. Čeho byste se ale měli vyvarovat?

Číst více

Boty jako módní doplněk

Mohlo by se zdát, že muži nemají tolik možností se v módě vyjádřit jako ženy. Opak je ale pravdou. Stačí zvolit ty správné boty a pak už vám stačí jen bílá košile a džíny.

Číst více

Co všechno byste měli vědět o manžetových knoflíčcích

Jedním z nejoblíbenějších pánských doplňků a zároveň šperků jsou manžetové knoflíčky. Ve společnosti je však nevídáme na pánech příliš často a je to škoda!

Číst více

I pánský styl může být sexy: Košile na scénu!

Úspěšný muž stráví v košili téměř polovinu svého života, tvrdí statistiky světových krejčovských firem. Měla by mu tedy slušet, správně padnout a měla by být pohodlná. 

Číst více

Pánské plavky

Věděli jste, že materiál a tvar plavek je důležitý? Někde vás s pánskými plavky slipového tvaru vyhodí a jinde se bez šortkových pánských plavek neobejdete.

Číst více

Jak vybrat mikinu

Nejoblíbenějším kouskem v pánském šatníku se podle průzkumu opět stala pánská mikina. Jedná se o oblečení, které užijete v kteroukoliv roční dobu.

Číst více

Moderní a stylové pánské svetry

Muži nechtějí moc často nosit svetry, většinou vyrazí ven jen v triku a bundě nebo v mikině, svetr je ovšem velmi moderním doplňkem, který navíc zahřeje.

Číst více

Trendy pánské košile

Vybrat správnou košili pro univerzální použití nebo pro formální událost se může zdát jako nadlidský výkon.

Číst více

Správná péče o plnovous

Léto je v plném proudu a sním i bláznivé letní párty. Proto je dobré mít v zásobě nejenom free outfit, ale také zajímavé ošetření vlasů a vousů.

Číst více